مطالعات ترکیه Türkiye

معرفی ترکیه و بیان تجربیات و مطالعاتم

با نزدیک شدن ماه سپتامبر، فصل جدید مجموعه های تلویزیونی آغاز شده و بسیاری از هنرمندان محبوب ترک در این پروژه ها جای خواهند گرفت.

بوراک اوزچیویت:

این هنرمند که با ایفای نقش "Malkoçoğlu" در سریال پر طرفدار حریم سلطان مشهور شد، در فصل جدید در سریال به نام "Çalıkuşu" برگرفته از رمان تحت همین عنوان رشاد نوری گولتکین نویسنده معروف ترک، بازی خواهد کرد. بوراک در ازای هر قسمت از این سریال ٤۰ هزار لیره دریافت خواهد کرد.

 فاحریه اِوجن:

فاحریه اِوجن بازیگر زیبا روی سینما و تلویزیون ترکیه که با بازی فوق العاده اش در فیلم "Evim Sensin" ساخته اوزجان دنیز، توجه همه را به خود جلب کرد، قرار است در مجموعه تلویزیونی "Çalıkuşu" در مقابل بوراک اوزچیویت ایفای نقش کند. فاحریه نیز دستمزدی مشابه با بوراک دریافت خواهد کرد.

سرنای ساریکایا:

سرنای ساریکایا که با بازی در سریال "Lale Devri"(عمر گل لاله) هم در ترکیه و هم در بسیاری از کشورهایی که این سریال پخش میشود، به شهرت رسیده، در سریالی با عنوان "جزر و مد" ایفای نقش خواهد کرد. سرنای در ازای هر قسمت از این سریال ۲٥ هزار لیره دریافت خواهد کرد.

چاغتای اولوسوی:

چاغتای اولوسوی بازیگر سریال معروف "Adını Feriha Koydum" (نام او را فریها نهادم) نیز در سریال "جزر و مد" بازی کرده و ۳۰ هزار لیره دریافت خواهد کرد.

حازال کایا:

حازال کایا که با بازی در نقش "نهال" در سریال پر طرفدار عشق ممنوع طرفداران بسیاری پیدا کرده از ماه سپتامبر در سریال جدیدی تحت عنوان "ع . ش. ق" بازی خواهد کرد. دستمزد حازال ٤۰ هزار لیره خواهد بود.

کیوانچ تاتلیتوغ:

کیوانچ تاتلیتوغ بازیگر جذاب و موفق سریالهای معروفی چون "عشق ممنوع" و "کوزی گونی" در ازای هر قسمت از سریال جدیدی که قرار است از ماه سپتامبر در آن ایفای نقش کند، ٦٥ هزار لیره ترک دریافت خواهد کرد.

مَروه بلوغور:

مروه بلوغور بازیگر نقش "زینب" در سریال پرطرفدار "کوزی گونی" نیز به جمع بازیگران سریال "حریم سلطان" خواهد پیوست. مروه برای هر قسمت از سریال "کوزی گونی" ٥ هزار لیره دریافت میکرد ولی گفته میشود این هنرمند برای بازی در سریال جدیدش حدود ۱۳ هزار لیره طلب کرده است.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۲ساعت 17:9  توسط اکبر زواری رضائی  |